Vyberte stránku

Ahoj kamaráde!

Tak už mě máš doma, svého prvního bodlináčka. Jsem moc rád, že sis vybral jako svého mazlíčka zrovna mě a budu se snažit být tím nejlepším kamarádem, jakého si můžeš přát. Můžeš se se mnou mazlit a chovat mě, čím častěji spolu budeme trávit večery, tím dřív se z nás stanou parťáci.

Nejlepší bydlení je pro mě plastový box s hoblinami. Teď ale vymysleli novou parádu. COUNTRY MIX podestýlku ECO-LITTER. Je to podestýlka tepelně upravená, neobsahuje tedy žádné bakterie a taky nezpůsobuje alergie. Zkus a uvidíš! Pocházím z Afriky a proto je pro mě moc důležité, aby mi bylo pořád teplo. Na to, prosím, dávej velký pozor, jinak budu nemocný. 22 – 26°C je pro mě ideální. Nezapomeň mi pořídit domeček, abych se měl kam schovat a taky pár hraček, abych se nenudil, když zrovna budeš ve škole nebo spát. Nejradši mám kolotoč a různé prolézačky. Rád lezu a utíkám, opatři mi proto raději domeček nějakým víkem. Většinou celý den prospím, takže nemusíš být smutný, že máš školu a kroužky a neuvidíme se. Navečer si to všechno vynahradíme!

Každý den mi musíš dát čerstvou vodu, ale pozor! Nedávej mi napáječku, ze které pijí třeba křečci, protože bych si o ni mohl nalomit zoubky. Nejlépe se mi pije z misky. A jak je to s papáním? Popravdě, je to celkem věda a protože neumím mluvit, tak nemůžeš přesně vědět, co pro mě je vhodné a co rád mlsám, ale neboj se, mám pro Tebe tip! Parta lidí z firmy DAJANA PET si pozvala mě a moje brášky a vyptávali se nás na to, co rádi jíme, na čem si pochutnáme a taky na to, z čeho nás třeba bolí bříško a co jíst nesmíme. A víš, co z toho vzniklo? Granulky pro ježečky, díky kterým jsme veselí, zdraví a máme plno energie na lumpárny. Jmenují se COUNTRY MIX a já přísahám na holej pupík, že nic lepšího v ježčím světě nenajdeš. No fakt! 🙂

 

Měj se parádně.

 

Tvuj bodlináček Ježeček